Hakkımızda 2017-06-10T04:25:09+00:00
TR UZAKTAN EĞİTİM

TR Uzaktan Eğitim 

TR Uzaktan Eğitim olarak uzaktan eğitim çözümleri sunuyoruz. Sağladığımız uzaktan eğitim çözümleri ile bir çok eğitim firmasına alt yapı , reklam , sertifikasyon ve eğitim video materyali sağlamaktan gurur duyuyoruz.  Eğitim alanının çeşitli alanlarında 10 yıldır faaliyet gösteren TR Uzaktan Eğitim, yapmış olduğu faaliyetler ile Türkiye ve Dünya’da farklılıklar sağlamış yeni eğitim modelleri katarak uzaktan eğitim hizmetleri  arasında ülkenin sayılı kurumlarından birisi haline gelmiştir.

TR UZAKTAN EĞİTİM SERTİFİKA HİZMETLERİ

TR Uzaktan Eğitim Eğitim olarak sertifikalarımız üniversite onaylı uluslararası geçerli bir şekilde kullanıcılarımıza sunuyoruz.

Eğitimlerinize değer veriyoruz vermiş olduğunuz eğitimleri devlet üniversitesinden onaylı sertifikalar ile taçlandırıyoruz. Karşılıklı sağlanan mutabakatlar ve uygun şartları taşıyan örgün ya da uzaktan eğitim alanında verdiğiniz eğitimleri TR Uzaktan Eğitim aracılığıyla üniversite onaylı bir şekilde katılımcılarınıza sağlayabilirsiniz.

UZAKTAN EĞİTİM ÇÖZÜMLERİ

TR UZAKTAN EĞİTİM SİSTEM ÇÖZÜMLERİ

TR Uzaktan Eğitim olarak , sizlere uzaktan eğitim alt yapısını sağlıyor, aylık, yıllık , vb şekikde kiralayabilme imkanı sunuyoruz. Aşağıda ki başlıklardan sistemsel hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz.

UZAKTAN EĞİTİM SİSTEMLERİ

Uzaktan Eğitim Sistemi Kiralama

Uzaktan Eğitim Çözümleri

TR UZAKTAN EĞİTİM olarak ihtiyacınız olan ofline kullanıcı ve online kullanıcı alt yapıyı sizlere sağlıyoruz. Yıllık olarak kiralayabilir, eğitim videolarınızı çözüm ortaklığı kapsamında alt yapımızda barındırabilirsiniz.

WEB SİTE HİZMETLERİ

Eğitim Firmanıza Uygun Web Sitesi

İnternette Yerinizi Alın

Eğitim üzerine hizmet verdiğiniz web sistesinin yapımını sizler için sağlayabilir, eğitim içeriği hazırlayabiliriz.

Canlı Ders Alt Yapısı

Canlı Ders İçin Sistemimizi Kullanabilirsiniz.

Canlı Online Ders

Online Derslerinizi uzaktan eğitim alt yapımız üzerinden günlük olarak kiralayabilirsiniz.

TR UZAKTAN EĞİTİM VİDEO HİZMETİ

TR Uzaktan Eğitim olarak ;

Mevcut eğitim videolarımızı sistem üzerinden kiralayabilirsiniz. Büyük bütçeli eğitim çekimleri yerine uygun ücretlerle geniş eğitim arşivine sahip olabilir, hem sistemsel hem de video masrafından kurtulmuş olursunuz.