Bayilik Başvurusu 2017-06-21T17:58:12+00:00

Neden Uzaktan Eğitim ?

Bilgisayar çağında artık bireyler online sistemlerle hareket etmekte zamandan mekandan bağımsız bir şekilde kariyer ihtiyaçlarına çözüm aramaktadır. Yoğun iş temposu içerisinde uzaktan eğitim sistemleri ile ihtiyaçlarını gidermekte ve bulunduğu yerden eğitim alma keyfini yaşamaktadır.  Günümüz dünyasında uzaktan eğitimle doktora, yüksek lisans , lisans üniversite eğitimleri yanında da uzaktan eğitim sertifikalı eğitim programları da hayatımızda oldukça fazla yer kaplamaktadır.

Çok kişilerden “Uzaktan eğitim  desteğiniz var mı ? ” sorusuyla karşı karşıya kalmışınızdır.  Yaygın bir hale gelen uzaktan eğitim ilk tercihlerde yerini almaktadır. Eğitim sektöründe Türkiye ve dünyaya açılmak için de bir kapı olan uzaktan eğitim sistemleri ile sizde global dünyada yerinizi alabilirsiniz.

NEDEN TR UZAKTAN EĞİTİM ? 

Tr Uzaktan Eğitim olarak , size Devlet Üniversitesi Onaylı Sertifikalı kurslar sunuyoruz. Üniversite Onaylı olarak vereceğiniz sertifikalar ile yönetmeliğe uygun kurs olması halinde MEB ve Devlet Kurumlarında da geçerli sertifikalı eğitim hizmeti sunmuş olacaksınız. Ayrıca uzaktan eğitim alt yapımıza eğitim yükleyebilir kendi eğitimlerinizi uzaktan eğitim sistemi ile kursiyerlerinize ulaştırabilirsiniz. TR UZAKTAN EĞİTİM bünyesinde yer alan kurslarla kurs çeşitliğinizi arttırabilir eğitim çekim süreçlerinden müfredat süreçlerinden tasarruf ederek hızlı bir şekilde uzaktan eğitim firmasına sahip olabilirsiniz.

TR Uzaktan Eğitim Bayilik Hizmet Kapsamları

1- Sertifika Hizmetleri 

TR Uzaktan Eğitim olarak vermiş olduğunuz eğitimleri (müfredat ve yönetmeliğe uygun ise ) Devlet Üniversitesi Onaylı Sertifika ile kursiyerlerinize sertifika vermenizi sağlıyoruz.

2- Eğitim Videoları 

TR Uzaktan Eğitim olarak hazırlamış olduğumuz eğitim video arşivimizi size açıyoruz. Halihazırda yer alan uzmanlık eğitimlerine anında sahip olabilirsiniz.

3- Uzaktan Eğitim Alt Yapı Çözümleri 

TR Uzaktan Eğitim olarak sizlere alt yapı sistemimizi açıyoruz. Dilerseniz eğitim videolarınızı yükleyebilir,  ay içerisinde taleplere göre canlı ders verebilirsiniz.

4- WEB Hizmetleri

TR Uzaktan Eğitim olarak bayilerimizin web sitelerini yapıyor, sosyal medya sayfalarını düzenliyoruz. Web alanında kurumsal bir görünüm kazanmasını sağlıyoruz.

Türkiye’nin uzaktan eğitim platformu olan Tr Uzaktan Eğitime göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Aşağıdaki formu doldurmanız taktirde yetkililerimiz en kısa sürede sizi bilgilendirme için arayacaktır.